اینورتر رکمونت

اینورتر رکمونت


اینورتر رکمونت  برند DARDA، سینوسی خالص،  محصول کشور کره جنوبی، اینورتر رکمونت در توان های ۲ کیلووات و ۳ کیلووات و ولتاژهای ۴۸ ولت به ۲۲۰ ولت سینوسی خالص

اینورتر مخابراتی رکمونت DARDA بر اساس استفاده از مدار دیجیتال توسعه یافته است که بر اساس تکنولوژی محصور و منحصر به فرد DSP ( پردازش سیگنال دیجیتال) طراحی شده است. این محصول بسیار قابل اعتماد، با کارایی بالا و وزن سبک می باشد. اینورتر مخابراتی DARDA می تواند به وسیله برق شهر ( در مد By pass) به وسیله اینورتر در مد DC و یا حالت پشتیبانی تامین شود.

اینورتر رکمونت محصول کمپانی P&K کره جنوبی یکی از محصولات با کیفیت این کمپانی می باشد.

مزایای اینورتر رکمونت :

 • استفاده از تکنولوژی DSP

 • پاسخ سریع به تغییرات ولتاژ باتری

 • مناسب بارهای حساس

 • دارای ۱۸ ماه گارانتی معتبر

 • تکنولوژی خلاقانه

 • کیفیت بالا و قیمت مناسب

 • تمامی تبدیلات DC به AC توسط DSP کنترل می شود

 • توان پایدار برای تغذیه بارهای AC

 • Surge Power دو برابر توان نامی

 • دارای مدارهای پیشرفته چهت حذف نویزهای RF

 • صفحه نمایش هشدار در این اینورتر نشان دهنده اتصال کوتاه خروجی، اضافه بار خروجی، محافظت اضافه دما، پایین بودن ولتاژ باتری و بالا بودن ولتاژ باتری می باشد.

شرکت اکسون انرژی سامیا نماینده انحصاری کمپانی P&K کره جنوبی در ایران

پاسخ: تفاوت اینورتر سینوسی و شبه سینوسی در شکل موج سینوسی آن می باشد. بطوریکه اینورتر های سینوسی دارای شکل موج کاملا سینوسی می باشد ولی اینورتر های شبه سینوسی دارای شکل موج شبه سینوسی یا پله ای و یا مربعی شکل می باشد. همچنین یکی از پارامترهای مهم در اینورتر های شبه سینوسی میزان خلوص موج سینوسی آن است و این پارامتر بصورت THD بیان می شود. هر چقدر این پارامتر کمتر باشد شکل موج سینوسی اینورتر خالص تر است.

اینورتر دستگاهی جهت تبدیل برق مستقیم به برق متناوب می باشد

پاسخ: یکی از پارامترهای مهم در انتخاب اینورتر، توان واقعی مصرف کننده است، در صورتی که بار مصرف کننده تنها بار مقاومتی مانند روشنایی، تلویزیون و غیره باشد توان اینورتر برابر خواهد بود با توان بار مصرفی ضربدر عدد ۱٫۲ و درصورتی که بار مصرفی بار موتوری باشد، در اینصورت توصیه شده است توان اینورتر دو برابر توان بار مصرفی در نظر گرفته شود.

 اصولا کانورترها تجهیزات الکترومکانیکی چرخشی بزرگی هستند که جریان متناوب(AC) را به جریان مستقیم (DC) تبدیل می کنند .این کاری است که شما در حالت در اختیار نداشتن نیمه رسانا و یا یکسوکننده های تیوب خلا ،مجبور به انجام آن هستید . در واقع آن ها یک موتور AC سنکرون را با یک کموتاتور ترکیب می کنند به گونه ای که کموتاتور به فاصله ی هر دو سیکل اتصالات خود را معکوس می کند که نتیجه آن تبدیل AC  به DC به همراه نویز زیاد حاصل از سوییچینگ است. اگر شما اتصالات را به صورت معکوس به کانورتر متصل کنید،ورودی DC به آن داده و خروجی AC تحویل میگیرید.بنابراین اینورتر یک کانورتر معکوس شده است .

پاسخ: متاسفانه برخی از اینورترهای شبه سینوسی که در بازار به وفور پیدا می شود توان واقعی آن کمتر از توان نامی می باشد، لذا اکثر مشتریان به عنوان مثال هزینه اینورتر ۵۰۰ وات شبه سینوسی می دهند ولی در عمل ۲۰۰ وات بیشتر نمی توانند خروجی دریافت کنند و این بر می گردد به کیفیت اینورتر و کارخانه سازنده ، صدای ویز ویز به دلیل کیفیت قطعات داخلی اینورتر و یکسری مشکلات در طراحی اینورتر هست . که این در برخی از برندهای اینورترهای بی کیفیت موجود در بازار ایران به وفور دیده میشه .

کیفیت را از ما بخواهید